League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Правила на чет

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
Admin

Број на мислења : 14
Златници : 36
Репутација : 0
Join date : 2019-03-09

Правила на чет Empty
ПишувањеПредмет: Правила на чет   Правила на чет Icon_minitimeНед Мар 10, 2019 3:35 pm

Правила на Чет:
1. Забрането е врегање и вознемирување на останатите корисници кои се на чет!
2. Забрането е започнување на верска или национална тема!
3. Забрането е некултурно изразување (пцување и сл.)!
4. Забрането е тражење функција од Администрацијата!
5. Забрането е SPAM (повтарање на иста порака)!
6. Строго е забрането рекламирање на други сајтови и форуми!
7. Забрането е претерано користење на смајли!
8. Забрането е пишување со ГОЛЕМИ букви!
9. Забрането е оставање на свое име или туго или броеви јавно на четот!
10. Не користете грди и вулгарни никови при регистрација!
11. Забрането е регистрирање како mpgajad или adjaadmj!
12. Корисникот не смее да се регистрира со повеќе никови, дозволен е само еден профил!
13. Забрането е пишување на јазик кој е неразбирлив за повеќето членови!
14. Доколку не ги почитувате правилата, ќе бидете строго казнети!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://leagueoflegends.macedonianforum.net
 
Правила на чет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: ОПШТО :: Новости и информации-
Отиди до: