League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пријава за турнирот 1v1

Go down 
АвторПорака
4HM3DБрој на мислења : 4
Златници : 6
Репутација : 0
Join date : 2019-03-24

Пријава за турнирот 1v1 Empty
ПишувањеПредмет: Пријава за турнирот 1v1   Пријава за турнирот 1v1 Icon_minitimeВто Мар 26, 2019 11:17 pm

Summ name: 4HM3D01 EUNE
GL&HF and may the best win!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Пријава за турнирот 1v1
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: Aprill 1vs1 Турнир 20 EURA :: Пријава-
Отиди до: