League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Пријава 1vs1 турнир !

Go down 
АвторПорака
Bagss

Bagss

Број на мислења : 9
Златници : 22
Репутација : 1
Join date : 2019-03-12
Age : 16
Местолокација : Скопје, Кисела Вода

Пријава 1vs1 турнир ! Empty
ПишувањеПредмет: Пријава 1vs1 турнир !   Пријава 1vs1 турнир ! Icon_minitimeПет Мар 29, 2019 12:01 pm

Nick: Bagss
Region: EUNE
GLHF
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Пријава 1vs1 турнир !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: Aprill 1vs1 Турнир 20 EURA :: Пријава-
Отиди до: