League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 JustFreezyGM vs RealFrostyGamer

Go down 
АвторПорака
kulemkd

kulemkd

Број на мислења : 22
Златници : 41
Репутација : 0
Join date : 2019-03-10
Age : 25
Местолокација : Summoner's Rift

JustFreezyGM vs RealFrostyGamer Empty
ПишувањеПредмет: JustFreezyGM vs RealFrostyGamer   JustFreezyGM vs RealFrostyGamer Icon_minitimeПет Апр 05, 2019 7:08 am

Тука договорете го вашиот натпреавар. Имате рок до 8 Март 23:59ч да го изиграте. Победникот е должен за рок од 30 мин. после натпреварот да ја објави победата. Организаторот ќе го прегледа натреварот и тој ќе стане официјален. Задолжително прочитајте ги правилата пред игра!! Со среќа!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
JustFreezyGMБрој на мислења : 3
Златници : 3
Репутација : 0
Join date : 2019-03-16

JustFreezyGM vs RealFrostyGamer Empty
ПишувањеПредмет: Re: JustFreezyGM vs RealFrostyGamer   JustFreezyGM vs RealFrostyGamer Icon_minitimeПет Апр 05, 2019 6:30 pm

RealFrostyGamer koga si spremen da igrame?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
JustFreezyGM vs RealFrostyGamer
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: Aprill 1vs1 Турнир 20 EURA :: Договарање на натпреварите :: 1/4 финале-
Отиди до: