League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Zdravo na site!!

Go down 
АвторПорака
kulemkd

kulemkd

Број на мислења : 22
Златници : 41
Репутација : 0
Join date : 2019-03-10
Age : 25
Местолокација : Summoner's Rift

Zdravo na site!! Empty
ПишувањеПредмет: Zdravo na site!!   Zdravo na site!! Icon_minitimeПон Мар 11, 2019 6:21 pm

Pozdrav!! Igram okolu 4 meseci League of Legends, momentalno sum divizija bronza III, najcesto igram so master yi, veigar, morgana i nocturne. Se nadevam na dobra organiziranost na forumot i poveke makedonski igraci da se sobereme na edno mesto. Se najdobro!! Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Zdravo na site!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: ОПШТО :: Представете се-
Отиди до: