League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Friends | Contact

Се за kulemkd

Male
 
Број на мислења :
22
 
Златници :
41
 
Репутација :
0
 
Birthday :
1993-12-19
 
Join date :
2019-03-10
 
Age :
25
 
Местолокација :
Summoner's Rift
 
kulemkd
kulemkd
kulemkd friends
kulemkd has no friends yet