League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Friends | Contact

Се за MunkeyFunkey

Male
 
Број на мислења :
12
 
Златници :
19
 
Репутација :
1
 
Join date :
2019-03-14
 
Местолокација :
Summoner's Rift
 
Humor :
Dark
 
MunkeyFunkey
MunkeyFunkey
MunkeyFunkey friends
MunkeyFunkey has no friends yet