League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 

Договарање на натпреварите

 
ТемиМислења
Последно мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

1/8 финале422Baggs vs kulemkd...
Чет Апр 04, 2019 8:42 pm
kulemkd Видете го последното мислење
Нема нови мислења

1/4 финале311MKD Airblade vs ...
Нед Апр 07, 2019 2:29 am
kulemkd Видете го последното мислење
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

1/2 финале00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

за 3. место00
Овој форум е заклучен. Не можете да испраќате, одговарате на или менувате мислења

ФИНАЛЕ00
Договарање на натпреварите Empty
 Теми  Одговори  Автор  Видено е  Последно мислење 
No message.
 Вратете се на почетокот 
Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори:Никој
Permissions in this forum:Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот
-
Отиди до:  
Нови мислења Нови мислења
Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
Нема нови мислења Нема нови мислења
Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
Објава Објава
Global announcement Global announcement
Важна тема Важна тема