League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Здравоо !!

Go down 
АвторПорака
Bagss

Bagss

Број на мислења : 9
Златници : 22
Репутација : 1
Join date : 2019-03-12
Age : 17
Местолокација : Скопје, Кисела Вода

Здравоо !! Empty
ПишувањеПредмет: Здравоо !!   Здравоо !! Icon_minitimeВто Мар 12, 2019 1:00 am

Здраво на сите, јас лол ја играм од крајот на првата сезона но со паузи се разбира, моментално сум бронза I а предходната сезона бев сребро II ако можам така да се изразам, кој сака да игра со мене потпишан сум Bagss, поздрав !
Вратете се на почетокот Go down
 
Здравоо !!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: ОПШТО :: Представете се-
Отиди до: