League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Trundle (Трундл) Мислење

Go down 
АвторПорака
Bagss

Bagss

Број на мислења : 9
Златници : 22
Репутација : 1
Join date : 2019-03-12
Age : 16
Местолокација : Скопје, Кисела Вода

Trundle (Трундл) Мислење Empty
ПишувањеПредмет: Trundle (Трундл) Мислење   Trundle (Трундл) Мислење Icon_minitimeПон Мар 18, 2019 11:01 pm

Пишете мислење за Трундл, билдови, трикови и вашите маинови Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MunkeyFunkey

MunkeyFunkey

Број на мислења : 12
Златници : 19
Репутација : 1
Join date : 2019-03-14
Местолокација : Summoner's Rift

Trundle (Трундл) Мислење Empty
ПишувањеПредмет: Re: Trundle (Трундл) Мислење   Trundle (Трундл) Мислење Icon_minitimeВто Мар 19, 2019 4:33 pm

Не вреди да го играш, имаш други херои коишто се многу подобри и појаќи. Му треба буфф дефинитивно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Trundle (Трундл) Мислење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: LEAGUE OF LEGENDS ДИСКУСИЈА :: Херои-
Отиди до: