League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Во врска со турнирот.

Go down 
АвторПорака
Bagss

Bagss

Број на мислења : 9
Златници : 22
Репутација : 1
Join date : 2019-03-12
Age : 17
Местолокација : Скопје, Кисела Вода

Во врска со турнирот. Empty
ПишувањеПредмет: Во врска со турнирот.   Во врска со турнирот. Icon_minitimeНед Апр 07, 2019 3:34 pm

Бев отсутен некое време од лол и го пропуштив турнирот, се надевам ќе ви биде интересно, со среќа!
GL&HF ! Smile
Вратете се на почетокот Go down
 
Во врска со турнирот.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: LEAGUE OF LEGENDS ДИСКУСИЈА :: Друго-
Отиди до: