League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум League of Legends Македонија, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!
League of Legends Macedonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

League of Legends Macedonia

Добродојдовте на првиот официјален форум на League of legends во Македонија. Редовно организираме лиги и купови! Истотака на форумот можете да најдете и многу забавни содржини. Се најдобро!
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 MKD Airblade vs kulemkd

Go down 
АвторПорака
kulemkd

kulemkd

Број на мислења : 22
Златници : 41
Репутација : 0
Join date : 2019-03-10
Age : 27
Местолокација : Summoner's Rift

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeПет Апр 05, 2019 7:07 am

Тука договорете го вашиот натпреавар. Имате рок до 8 Март 23:59ч да го изиграте. Победникот е должен за рок од 30 мин. после натпреварот да ја објави победата. Организаторот ќе го прегледа натреварот и тој ќе стане официјален. Задолжително прочитајте ги правилата пред игра!! Со среќа!!
Вратете се на почетокот Go down
kulemkd

kulemkd

Број на мислења : 22
Златници : 41
Репутација : 0
Join date : 2019-03-10
Age : 27
Местолокација : Summoner's Rift

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeПет Апр 05, 2019 8:26 pm

koga mozesh?
Вратете се на почетокот Go down
MKD AirbladeБрој на мислења : 10
Златници : 10
Репутација : 0
Join date : 2019-03-27
Age : 20

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeСаб Апр 06, 2019 1:46 am

Utre kaj 3?
Вратете се на почетокот Go down
MKD AirbladeБрој на мислења : 10
Златници : 10
Репутација : 0
Join date : 2019-03-27
Age : 20

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeСаб Апр 06, 2019 1:47 am

T.e deneska oti 2 sato e posle 00.00 . 6 april vo 15.00
Вратете се на почетокот Go down
kulemkd

kulemkd

Број на мислења : 22
Златници : 41
Репутација : 0
Join date : 2019-03-10
Age : 27
Местолокација : Summoner's Rift

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeСаб Апр 06, 2019 7:58 am

MKD Airblade напиша:
T.e deneska oti 2 sato e posle 00.00 . 6 april vo 15.00
uff rano mi e .. 3ta smena bev ke kcam sea sigurno nekoja partija Very Happy taka da ke spijam najverovatno toa vreme ama posle 18h sum tuka cheers
Вратете се на почетокот Go down
MKD AirbladeБрој на мислења : 10
Златници : 10
Репутација : 0
Join date : 2019-03-27
Age : 20

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeСаб Апр 06, 2019 11:57 am

Epa ako mozis i ako me vidis online pisi mi vo lol, i ce izigrame
Вратете се на почетокот Go down
MKD AirbladeБрој на мислења : 10
Златници : 10
Репутација : 0
Join date : 2019-03-27
Age : 20

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeНед Апр 07, 2019 12:47 amJas pobediv, slikata ne cini ko so mislev F12 ne raboti, izgleda soprint screen i paste vo paint treba. kulemkd ja ima slikata ce ja postavi
Вратете се на почетокот Go down
kulemkd

kulemkd

Број на мислења : 22
Златници : 41
Репутација : 0
Join date : 2019-03-10
Age : 27
Местолокација : Summoner's Rift

MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitimeНед Апр 07, 2019 2:29 am

gotovo, gg MKD Airblade vs kulemkd Ayt0cy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
MKD Airblade vs kulemkd Empty
ПишувањеПредмет: Re: MKD Airblade vs kulemkd   MKD Airblade vs kulemkd Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
MKD Airblade vs kulemkd
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
League of Legends Macedonia :: Aprill 1vs1 Турнир 20 EURA :: Договарање на натпреварите :: 1/4 финале-
Отиди до: